Apie mus

Savo karjera nekilnojamo turto srityje pradėjau 2008 m.  Dirbdamas vienose didžiausiose nekilnojamo turto agentūrose supratau, kad klientai dirba su nekilnojamo turto brokeriais ne dėl firmos pavadinimo ne dėl firmos dydžio, o dėl nekilnojamo turto brokerio kaip asmens,kuris gali padėti ,patarti ir parduoti nekilnojamą turtą. Todėl įgijęs patirties ir sukūręs savo klientų ratą įkūriau savo asmeninę nekilnojamo turto agentūrą:
                    Nepriklausomas Nekilnojamojo Turto Ekspertas
 
Mano kompetencija ir patirtis apima visų tipų nekilnojamąjį turtą: gyvenamąjį būstą (butus, namus, sodybas, sklypus) ir komercines patalpas (biurus, sandėlius, komercinės paskirties sklypus).
 
Teikdamas paslaugas naudojuosi išsamiomis nekilnojamojo turto objektų duomenų bazėmis, bendradarbiauju su pagrindiniais šalies komerciniais bankais,architektais,teisininkais.
 
Nuosekliai dirbu,kad visi sudaromi sandoriai Jums būtų naudingi, įsigytas turtas idealiai atitiktų poreikius, o mano suteikiamos žinios prisidėtų prie asmeninės gerovės ar sėkmingos verslo plėtros.
 
Teikdamas paslaugas:
•    Išaiškinu ir nuosekliai prižiūriu visą sandorio eigą;
•    Patikrinu esamus ir paruošiu visus reikalingus dokumentus;
•    Įvertinu turtą ir rekomenduoju tinkamiausią kainą;
•    Reklamuoju  parduodamą ar nuomojamą objektą;
•    Konsultuoju ir patariu visais su parduodamu ar įsigyjamu turtu susijusiais klausimais;
•    Užtikrinu sandorio ir duomenų konfidencialumą;
•    Garantuoju darbo operatyvumą ir viso proceso skaidrumą.
 
Tarpininkauju perkant, parduodant ar nuomojant gyvenamąjį būstą (butus, namus, sodybas, sklypus) ir komercines patalpas (biurus, sandėlius, komercinės paskirties sklypus). Nustatau poreikius, numatau visą proceso eigą, aktyviai ieškau pirkėjų, pardavėjų, nuomininkų.
 
Koordinuoju nekilnojamojo turto įsigijimo ar pardavimo procesus, padedu sutvarkyti dokumentus ir sandorių teisinius formalumus: turto registravimą, paskirties keitimą, kadastrinius matavimus ir t.t.
 
Konsultuoju nekilnojamojo turto rinkos ir investavimo klausimais.
 
Atstovauju klientams, ieškantiems nekilnojamojo turto: suteikiu visą reikalingą informaciją, pasiūlau galimus variantus, pagal pavedimą galiu nupirkti arba išnuomoti tinkamą būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą.
 
Dirbu taip,kad mane rekomenduotumėt savo kolegoms bei draugams.

 

Visos teisės saugomos © 2018 www.nnte.eu
SEO, Svetainių kūrimas www.internetsolutions.lt
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,